Veriyaz Telefon Numarası

Bayilik

Veriyaz iş ortaklığı programının amacı internet teknolojilerini kullanarak gelişmiş iş çözümleri sunmak ve firmalara katma değeri yüksek faydalar sağlamaktır.

İş Ortakları
Veriyaz iş ortaklığı programının amacı internet teknolojilerini kullanarak gelişmiş iş çözümleri sunmak ve firmalara katma değeri yüksek faydalar sağlamaktır.
Veriyaz bilgi birikim ve tecrübesini iş ortaklarına çözüm üretmede kullanarak ,ortaklarının katma değeri yüksek faydalar sağlamasını hedefler .
Veriyaz konusunda uzmanlaşmış iş ortaklarıyla çalışmaktadır. Veriyaz´ın 4 farklı iş ortaklığı program bulunmaktadır.
Kanal İş Ortaklığı: Veriyaz çözümlerini müşterilerine satarak çözümler üreten iş ortaklarıdır.
Veriyaz Kanal iş ortaklarına :
  • Pazarlama
  • Tanıtım (Reklam ve materyalleri)
  • İş geliştirme
  • Pazar yaratma olanakları sağlar.
Veriyaz çözümlerinin satış yapan kanal iş ortakları, verdikleri hizmet kalitesine ve satış oranına göre puanlanarak farklı oranlarda indirimler kazanır.
Veriyaz verdiği hizmetlerde kanal iş ortaklarının sürekli kazanç sağlamalarını sağlar. Kanal iş ortağının sağladığı müşterileri hizmet almaya devam ettiği sürece hizmet satışından kazanç sağlar.
Eğitim İş Ortaklığı : Veriyaz yetkili eğitim iş ortağı, Kobiyardım Internet iş çözümleri eğitimlerini sağlıyarak, sertifikalı internet iş çözümleri uzmanları yetiştirir.
Eğitim iş ortakları Kobiyardım çözümlerini kullanarak, internet iş çözümlerini nasıl geliştirilebileceği, çözümlerden en verimli nasıl faydalar elde edilebileceğini gösterirler.
Kobiyardım çözümleri komple bir çözüm paketi olup Kobilerin internet üzerinde pazarlama satış ve şirketlerinin yönetme kabiliyetlerini artırarak faydalar sağlar.
Yazılım iş Ortağı : Yazılım iş ortakları Veriyaz ürünlerini kullanarak yazılım çözümleri geliştiren ve Veriyaz çözümlerine değer katan iş ortaklarıdır. Veriyaz yazılım iş ortaklarına ortak yazılım geliştirme faliyetlerinde yardımcı olarak en faydalı çözümleri üretmelerini sağlar.
Veriyaz yazılım uzmanları, iş ortağına çözümün gelişmesinin her adımında sınırsız teknik destek verir.
İşletme Ortaklığı : Şirketinizin ürün ve servislerinin Veriyaz alt yapısı ile internet ortamında pazarlanması ve satılması süreçlerinde yapılan iş ortaklığıdır.
Veriyaz sizin adınıza internet pazarlama ve satış alt yapısını kurarak sizin hizmet ve ürünlerinizi satar. Sizde ürünlerinizin tedarik, üretim ve dağıtım süreçlerine odaklanırsınız.
Internet altyapısı, teknoloji gereksinimi, personel yönetimi gibi konularla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Veriyaz´ın personel, sunucu ve yazılım altyapısını kullanarak internetten tam anlamıyla fayda sağlar, satışlarınızı ve karlılığınızı artırırsınız.
Veriyaz teknik alt yapı işletmesini sağlar.İşletme sahibide uzman olduğu işlerine yoğunlaşır.