Veriyaz Telefon Numarası

Online Bilet

Veriyaz Online Bilet satış sistemi THY' nin WEBSDOM ( web services for domestic flights resevations ) alt yapısını kullanarak acentanızın iç hat biletlerini websiteniz üzerinden satabilmenizi sağlayan web tabanlı online bilet satış sistemidir.

Online Bilet

Online bilet sistemi ile IATA belgeli THY acentaları, Veriyaz Online Bilet Satış Sistemini kullanarak internet üzerinden online uçak bilet satışı yapabilirler.

Veriyaz Online Bilet Satıs Sistemi ile Türk Hava Yolları (THY), AnadoluJet ve SunExpress Havayollarına ait yurtiçi tüm uçak biletleri (E-Bilet) online bilet ile direk veya aktarmalı olarak satılabilmektedir.

THY ile Websdom sözleşmesi yapılarak kullanım için Türk Hava Yolları ( THY ) ücretinin ödenmesi gerekmektedir

Online Bilet Satış Programı için Banka ile Kredi kartı sözleşmenin yapılması ve ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Online Uçak Bilet

İNTERNET ÜZERİNDEN (E-BİLET) ONLİNE UÇAK BİLET SATIŞLARI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR!

MasterCard tarafından Ocak 2009'da gerçekleştirilen MasterIndex araştırmasına göre internet üzerinden en fazla alışveriş yapılan bölgeler yüzde 32 ile Marmara ve Akdeniz olurken, 20-29 yaş grubunun yarısının son bir yıl içerisinde internet üzerinden alışveriş yaptığı görülüyor. İnternetten alışveriş kolay, hızlı ve ucuz olduğu için tercih ediliyor.

Kredi kartı ile internetten en fazla
Uçak Bileti / Tur / Seyahat Rezervasyonu (% 45) yapılıyor.

NEDEN VERİYAZ (E-BİLET) ONLİNE BİLET SATIŞ PROGRAMI SİSTEMİ?

 • Online Bilet

  Satış Sistemi sayesinde internetin satış gücünden faydalanırsınız. (İnternet ile Dünyanın her yerinden müşteriye ulaşabilir ve (e-bilet) online uçak bileti satışı yapabilirsiniz.)
 • Veriyaz

  Online Bilet

  Satış Programı, kullanıcı dostu kolay kullanımlı e-bilet satış arayüzü.
 • Online Bilet

  Satış Programı Sistemi ile düşük maliyet (kira, personel, maaş, vb. ) gibi giderler olmadan online bilet satışı yapabilirsiniz.
 • Veriyaz

  Online Bilet

  Satış Programı ile 7x24 satış imkanı. Şirketinizin çalışmadığı saatlerde dahi (e-bilet) online e bilet satış işlemi yapabilirsiniz.

Online Bilet

( Elektronik Bilet, E-bilet )

İnternet ortamında uçak bileti almanızı sağlayan online bilet satış sistemine (elektronik bilet) e-bilet denir.

E Bilet kağıt bilet kullanımını ortadan kaldıran online bilet satış programı sistemidir.

Online Bilet Satış Programı sistemi uçak bileti bilgilerini elektronik olarak sistemde saklar ve uçak bileti satışı anında müşteriye tüm uçuş bilgilerini içeren seyahat belgesi verilir.

Online Elektronik Bilet Satışı Programı ile alınan uçak biletlerinin çalınma ve unutulma riski yoktur. Online Bilet Satış Programı ile alınan elektronik bilet (e bilet) bilgisi unutulduğu takdirde Nüfus cüzdanı, Ehliyet, Evlilik Cüzdanı veya Pasaport ile birlikte yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Online Bilet, Uçak bileti rezervasyonu ve uçuş aşamasındaki tüm süreyi hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlar. Online Bileti her müşteri kolaylıkla kullanabilir ve hızlı şekilde uçak bileti satın alabilirler.

Online E-Bilet Satış Programı ile 7/24 internet üzerinde uçak bileti satarak gelir elde edebilirsiniz.