HİZMETLERİMİZ

anasayfa > HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

YAZILIMIN GÜCÜNÜ BULUTTA KEŞFEDİN.

Veriyaz, özel yazılım ve bulut hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri ve güçlü bulut tabanlı hizmetler sunarak, iş süreçlerini optimize etmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur.

 

ÖZEL YAZILIM

Veriyaz olarak amacımız riski en aza indirmek ve proje başarısını en üst düzeye çıkarmaktır. Özel Yazılım Geliştirme hizmetimizle; sizin stratejik proje ortağınız olmak isteriz.

Kubernetes Çözümlerİ

Sunucuların kolayca yatay olarak genişletilmesi,uygulamalarınızın hızlı deploy edilebilmesi,kaynak israfının azaltılması,uygulama ile tüm sunucuların ve datacenter ın ayağa kalkması ,detaylı olarak sistemin ve kaynakların izlenebilmesi ve yönetilmesi gibi bir çok özellikleri size kubernetes ile sunabiliriz.

DEVOPS OTOMASYONU

Yazılım ekibinizi gitlab CI/CD ortamını size ait yada Veriyaz'a ait kubernetes sunucularında tam otomasyon ile çalışmasını sağlayabiliriz.

yapay zeka çözümlerİ

Yapay zeka ile daha akıllı kararlar alın. Verilerinizi anlamak ve optimize etmek için en iyi çözümleri sunuyoruz.

SUNUCU KIRALAMA

İhtiyaçlarınıza özel sunucu kiralama hizmetleri ile, verilerinizin güvenliğini ve performansını sağlamlaştırıyor. İş süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde yürütebilmeniz ve rekabet avantajı elde etmeniz için en iyi sunucu çözümlerini sunuyoruz.

Web uygulama

Kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış modern web uygulamamızla işinizi geliştirin.

Tamamlanan projeler

Verİyaz, 1996 yılından bu yana bİrçok farklı sektör İÇİn özel bulut ve yazılım çözümlerİ gelİŞTİRMİŞTİR

Avrasya İşletme ve Ekonomi Topluluğu için seminerlerin ve etkinliklerin satışının yapıldığı bir E-Ticaret mağazası geliştirildi.

EBES Seminer Satış Web Uygulaması

Bayer firmasının pazarlama personeline, satış başarısı sonrasında çeşitli ürünleri puanlarla satın alabilecekleri bir E-Ticaret yazılımı geliştirildi.

Bayer Kurumsal Hediye Mağazası

AG İkrazat için, ikrazat yönetim web uygulamasını geliştirdik ve bu sayede tüm ikrazat gelirleri, vergi dairesi şemasına uygun bir ikrazat sistemine entegre edildi.

AG İkrazat İkrazat XML Entegrasyonu

Kocaer Haddecilik için, fabrikanın tamamını 3D olarak gezilebilen bir fabrika ikizi oluşturduk. Ayrıca, Workcube ERP sisteminden gelen üretim emirlerini 3D olarak izlemek ve takip etmek mümkün hale getirildi.

Kocaer Haddecilik Dijital İkiz

TÜBİTAK desteğiyle geliştirilen VeriPanel, sunucuları tek bir merkezden yöneterek web uygulama veritabanı gibi hizmetleri sunma imkanı sağlar. Ayrıca, Bulut Hosting ve Sunucu Yönetim Paneli gibi özellikleri içerir.

Buluthosting.net Sunucu Yönetim Paneli

Araç plakalarının kamera tarafından otomatik olarak algılanması ve giriş/çıkış sistemlerinin raporlanmasını sağlayan güvenlik ve araç izleme sistemi geliştirildi. Ayrıca, yasaklı araç girişlerinde uyarılar verme yeteneği de sunar.

Askeri - Üst Komutanlığı Araç Plaka Tanıma

TÜBİTAK destekli olarak geliştirilen Mobile Yönetim Sistemi, akıllı Android telefonlarının tek bir merkezden yönetilmesini sağlayarak uygulama kurulumu, lokasyon izleme gibi özelliklerle personel takibini kolaylaştırır.

Veri Software GmbH Mobile Yönetim Sistemi

Pandemi döneminde hastaların uzaktan doktorlarıyla görüşmesini sağlayarak uzaktan hasta bakım hizmetlerini kolaylaştıran uygulama geliştirildi. Bu uygulama, 'iDoktor' adı altında uzak hasta muayene sistemi olarak sunuluyor.

idoktor uzak Hasta Muayene Sistemi

Binance, Ethereum ve Solana ağlarında NFT satışlarını mümkün kılan E-Pazaryeri platformu geliştirildi.

Tual Holding NFT Tual

Amerika - Kaliforniya halkının itfaiye, su, kanalizasyon gibi belediyecilik hizmetlerini daha yüksek kalitede ve sorunsuz bir şekilde almasını sağlamak amacıyla Belediye Bilgi Yönetim Sistemi geliştirildi.

Infosys Belediye Yönetim Yazılımı

HazırSite.net adını taşıyan web site hazırlama aracı, tek bir tıklama ile web sayfası oluşturmayı ve hazır şablonlardan web siteleri yapmaları sağlanmıştır.

hazirsite.net Website Oluşturma Uygulaması

PTT A.Ş için geliştirilen Akıllı E-Pazaryeri projesi, firmaların ihracat yapmalarını kolaylaştırmayı amaçlar. Bu proje, yüksek trafiği sorunsuz bir şekilde yönetebilmek için Kubernetes platformunda özel olarak tasarlanmıştır.

Ptt A.Ş. PttTrade E-Pazaryeri

Kamu ihalelerinin hazırlanması ve yönetilmesini kolaylaştıran Kamu İhale Otomasyonu geliştirildi ve birçok kamu kuruluşu tarafından kullanılmaktadır.

Kamu Kurumları KIO

Veri24 adlı platform, CRM, muhasebe, dijital santral, kurum içi mesajlaşma, araç takip, personel telefon izleme ve e-ticaret gibi birçok hizmeti tek bir çatı altında sunan kapsamlı bir uygulama platformu olarak geliştirilmiştir.

Veri Software GmbH Veri24

Okul yemekhanelerinin denetlenmesi için öğrencilerin aldıkları yemek hizmetinin izlenmesini sağlayan barkod kontrollü Yemekhane Takip Yazılımı geliştirildi.

Seçsan A.Ş. Yemekhane Kontrol

Uçak biletlerinin online olarak satılmasını mümkün kılan bir uçak bilet satış web uygulaması başarıyla geliştirilmiştir.

Semerşah Turizm SemBilet

Turkpages, KOBİ'lerin E-Ticaret, E-İhracat, E-Pazarlama ve iletişim yeteneklerini geliştiren ve şirketlerin bulut teknolojilerini daha etkili bir şekilde kullanmalarını sağlayan Akıllı E-Pazaryeri Platformudur.

TurkPages A.Ş. TurkPages.com

Zumti, sosyal etkileşimi artırmak, yeni arkadaşlar edinmek veya farklı kültürlerden insanlarla iletişim kurmak isteyenler için çevrimiçi sesli sohbet ve arkadaşlık uygulamasıdır. Kullanıcılar metin, ses veya video aracılığıyla iletişim kurabilirler.

Zumti Sesli Sosyalleşme Platformu

Proticari, Türkiye'nin ilk web tabanlı ön muhasebe uygulamalarından biri olarak geliştirilmiştir. Bu uygulama, E-Fatura ve E-Arşiv Fatura entegrasyonlarını içerirken, B2C ve B2B E-Ticaret yapma olanağı sunan bir E-Ticaret altyapısını da bünyesinde barındırır.

Proticari Online Muhasebe ve E-ticaret

Kurumsal firmaların anlık mesajlaşma ve iletişim ihtiyaçlarını karşılayan Unified Communication Platform'u geliştirilmiştir. Bu platform, dijital santral özellikleri içerir ve uygulama içinde Softphone, anlık mesajlaşma ve dijital telefon santrali gibi özelliklere sahiptir.

Veri Telekom Unified Communication

YÜKSEK TRAFİKLİ BULUT YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Bulut teknolojilerinin gücünü iş dünyasına taşıyoruz. İhtiyacınıza özel bulut yazılım çözümleri geliştiriyoruz.İşlerinizi daha verimli, hızlı ve güvenli bir şekilde yönetilmesine yardımcı oluyoruz.
Yüksek trafikli projelerden büyük ölçekli kurumsal uygulamalara kadar geniş bir yelpazede deneyime sahibiz. Müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getiriyor ve teknolojiyle işlerini daha iyi yapmalarına yardımcı oluyoruz. Bizimle işbirliği yaparak, işinizi bulutun gücüyle bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
Sosyal Medya

COPYRIGHT © Veriyaz